Tenshi Izuna

Goto down

Tenshi Izuna

Odoslať  Tenshi za Po október 14, 2013 5:11 pm

Základní Info:

Jméno: Tenshi
Přijmení: Izuna (na akademii bude Takuro)
Přezdívka: Prostě Tenshi a u upírů jsem známý jako Sairentoshi (サイレント死) tichá smrt
Pohlaví: Muž
Věk: 20 let
Rasa: Člověk
Krevní skupina: AB
Post: zástupce ředitele asociace lovců (nyní však student akademie)

Osobní:
Charakter: Náladový. Umí vystrčit drápy když si někdo vyskakuje. Jinak je docela společenský, zábavný, chytrý a vynalézavý
Má rád/a: mrtvého upíra (řídí se motem: "Mrtvý upír, dobrý upír." ) a dobrou společnost a hru na hudební nástroje (kytara, flétna.)
Nemá rád/a: nafoukané lidi
Cíl: Vše co kdy chtěl už má. Když ale musím tak nejspíš by se chtěl usadit.
Vybavení: katana Sunset Cleave a pistol Holy Cross

Životopis:
Narodil jsem se jako každý normální člověk. Mí rodičové byli oba lovci upírů. Byli ve svém řemesle hodně dobří. Tak dobří, že se bohužel jednoho dne našel upír, který je oba zabil. Nějaký delší čas jsem chodil po ulicích a co se naskytlo tak jsem toho využil. Pomohl jsem někomu a někdy mi za pomoc dali nějaké peníze nebo něco k jídlu. Jednoho dne jsem dokonce musel krást, protože několik lidí nechtělo pomoct od malého fakana. (bylo mi kolem 12 -ti let.) Jednou jsem však narazil na osobu u které se mi moc nevyplatilo krást. Byl to nynější ředitel lovecké asociace. Ať jsem se snažil být jakkoliv tichý a nenápadný, hned jak jsem se přiblížil k jeho kapsám, už mě měl. Nevím proč mě tenkrát nepředal policii. Nejspíš ve mě něco viděl tak se o mě začal starat a v mých 15-ti letech mě začal trénovat. Byl jsem u něj v učení 4 roky, poté jsem se stal oficiálním lovcem upírů. ani ne po roku jsem dokázal překonat i jedny z nejlepších lovců. Každý den děkuji řediteli za jeho výchovu a trénink. Nakonec jsem se stal tak dobrým, že jsem se stal pravou rukou ředitele. Ten mi však okamžitě zadal nový úkol. Mám se infiltrovat jako student do Akademie Cross, z důvodu dohledu na nové upíry a na lovení upírů na E-levelu. Takže nyní vystupuji jako Tenshi Takuro student akademie.

Dovednosti:
Body
Sila: 3
Rýchlosť: 3
Inteligencia: 4
Obratnosť: 3
Zaobchádzanie so zbraňou: 4
Výdrž: 3

Sunset Cleave

Holy Cross

Naposledy upravil Tenshi dňa Ut október 15, 2013 3:53 pm, celkom upravené 1 krát.
Tenshi
Hunters
Hunters

Počet príspevkov : 85

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Tenshi Izuna

Odoslať  Admin za Po október 14, 2013 11:13 pm

POVOLENÉ
Admin
Admin

Počet príspevkov : 28