Yumi Kuran

Goto down

Yumi Kuran Empty Yumi Kuran

Odoslať  Kuran Princess za Ut október 15, 2013 6:51 am

Meno: Yumi
Priezvisko: Kuran
Prezývka: Nami (vysvetlené v životopise), Yumi-hime
Pohlavie: žena
Vek: 18/18 (výzorom ďalej nestárnem)
Krvná skupina: AB
Rasa: čistokrvný upír
Trieda: nočná
Post: študent/lovec levelov E
Charakter: Yumi je jedna z mála upírov, ktorá nepôsobí chladne, ale práve naopak. Nevyhľadáva ľudskú spoločnosť, ľudia sú jej ukradnutí, no nevyvyšiju sa nad nich. Od lovcov si drží odstup, pretože pre ňu predstavujú nebezpečenstvo a pletú sa jej do jej práce (síce ona odstraňuje len level E). Práve pri lovcoch dokáže ukázať svoju chladnú tvár upírky. Vie byť aj dosť naivná, no zároveň aj krutá. Je dosť nevyspytateľná, takže väčšinou neviete ako sa zachová v danej situácii.  
Má rada: Shikiho; pohľadných mladých mužov;  krvnú skupinu typu AB..
Nemá rada: krvné tabletky; level E; lovcov..
Cieľ: vyčistiť svet od upírov levelu E
Schopnosti: manipulácia s krvou (dokážem meniť skupenstvo krvi, vytvárať krvné značky na protivníkovi, vďaka ktorým ich môžem „ovládať“ alebo vyhľadávať, z krvi dokážem vytvoriť katanu a kosu); ovládanie živlov; telekinéza
Vybavenie: 2x Bloody Rose
Životopis: Yuuki a Kaname.. dve osoby, ktoré spolu splodili dcéru a syna.. Dcéra sa podala na Yuuki, no syn bol veľkým sklamaním pre Kanameho. Bol to totiž jeden veľký surovec.. A práve týto dvaja čistokrvní splodili ďalšie dve deti – staršieho Shikiho a mladšiu Yumi. Jednu chladnú noc, keď mesiac bol v nove, otcove tesáky sa poslednýkrát vnorili do matkinho krku. Vôňa jej teplej a lahodnej krvi zaplavila okolie. Netušila som, čo sa deje. Bola som moc malá. Môj starší brat, Shiki, to ale chápal až moc dobre. Keď sa matkine telo premenilo na prach, brat okamžite zaútočil na otca, no v záchvate hnevu ma zranil. Krv dvoch upíriek z rodu Kuranovcov okamžite prilákala niekoľko besniacich upírov na levely E a pár zvedavých vznešených. Kým Shiki bojoval s otcom, ktorého nakoniec zabil, mňa zatiaľ napadli besniaci upíri, ktorých lákala moja Kuranská krv. Zmocnil sa ma strach, hnev.. cítila som úzkosť, zúfalstvo, no nechcela som umrieť. Neuvedomujúc ci svoje schopnosti, vďaka emočnému šoku som svojou telekinézou vytvorila tlakovú vlnu, ktorá dotyčné levely E zmietla z povrchu zeme. Tí, ktorí prežili ma začali prezývať „Nami“, čo znamená vlna. Aby toho nebolo málo, naša stará mama, Yuuki, utiekla so Zerom, s ktorým nakoniec mala syna a Kaname si od žialu vytrhol srdce. Mama vždy hovorila, že Shiki je celý Kaname. V ňom videla budúcnosť, preto Shiki po smrti rodičov začal kráčať v stopách nášho starého otca, Kanameho. Boli sme siroty, a tak som nasledovala brata do Cross Akadémie, kde sme dodnes. Tam som sa dozvedela, že existujú lovci, ktorí lovia upírov. No práve táto akadémia sa snaží o mier medzi ľudmi a upírmi. Kvôli svojmu bratovi chcem k tomuto mieru dopomôcť, preto odstraňujem levely E, ktoré mi v minulosti skoro vzali život. Kedže som upírka, nemôžem držať v rukách antiupírske zbrane. Výnimkou je pištol Bloody Rose, ku ktorej som si dala vyrobiť jej kópiu.  

Body
Sila: 3
Rýchlosť: 4
Regenerácia: 4
Inteligencia: 3
Krvilačnosť: 3
Ovládanie schopností: 3
Obratnosť: 4
Zaobchádzanie so zbraňou: 5
Výdrž: 5
Kuran Princess
Kuran Princess
Pure Blood
Pure Blood

Počet príspevkov : 147
Join date : 14.10.2013

Návrat hore Goto down

Yumi Kuran Empty Re: Yumi Kuran

Odoslať  Admin za St október 16, 2013 10:59 am

POVOLENÉ
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 28
Join date : 13.10.2013

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.