Rean Noshikurushi

Goto down

Rean Noshikurushi

Odoslať  Rean za Št október 17, 2013 8:04 pm

Meno: Rean
Priezvisko: Noshikurushi
Prezývka: nemá
Pohlavie: muž
Vek: 18/19
Krvná skupina: 0
Rasa: Človek
Trieda: Denná
Charakter: Tichý, samotár trocha zbožní
Má rád/a: tmu, zvieratá
Nemá rád/a: veľkú spoločnosť, upírov
Cieľ: Chcel by nájsť svoj údel
Schopnosti: nemá
Vybavenie: Denník, a krížik na krku
Životopis:
Takže môj životopis.Všetko sa to začalo 29 februára pred troma rokmi, dovtedy som mal rovnaké detstvo ako každý druhý, ale v ten deň sa to celé zlomilo bol to najhorší deň môjho života.Prišiel som ako každý deň domov všetko išlo ako má prišla večera ja moja sestra aj z rodičmi sme zasadli k večeri.Len chvíľu po tom čo sme sa do toho pustili bola počuť silná rana smerom od dverí, otec sa okamžite postavil pušku ktorá bola položená pri krbe prešiel pomalým krokom do chodby smerom k dverám a stratil sa nám z dohľadu zrazu zničoho nič výstrel chvíľu na to sa otec vrátil lenže sním prišiel nejaký muž čo mu mieril zbraňou na hlavu a za ním ešte jeden "zviaž ich" povedal ten zo zbraňou.Tak ten druhý sa nás pokúsil zviazať ale bránili sme sa vtom ten druhý vytiahol zbraň a strelil mamu do nohy kričala tak silno až som s toho začal plakať.Nakoniec sme sa nechali zviazať a vtom sa stala práve tá vec obidvom zrazu narástli z úst tesáky skočili po mame a otcovi kusli ich do krku. Jediné čo si stoho pamätám bola krv a tie tesáky.Keď skončil z rodičmi tak sa ten druhý pustil do mojej sestry. Nakoniec mala prísť rada na mňa bol som na tom tak zle že som nemohol ani plakať ani kričať ani som sa nemohol pohnúť."tohto si necháme" povedal ten prvý a oblizol si pery vtom ma zo zadu ten druhý udrel zbraňou.Zobudil som sa len v tme a malom priestore,bol som pochovaný za živa búchal som kričal škrábal som do rakvy
bol som tam zavretý dva dni kým ma objavil starý hrobár.(asi nemusím ani písať čo sa stane človeku zavretému dva dni v malom priestore)Keď som to všetko rozpovedal polícií čo sa stalo išli sme ku nám domov žiadne vyrazené dvere žiadna krv len prázdny dom.Nechápal som, polícia tento prípad dala do kolónky neviriešené prípady.Dva roky som navštevoval psychiatra keď som si už naozaj uvedomil že mi môj príbeh neuverí tak som začal tvrdiť že som zabudol. Pól roka na to som ho navštevovať prestal začal som chodiť na akadémiu,ale nikdy som nezabudol na tie tesáky a na tú krv.
Sila: 1
Rýchlosť: 1
Regenerácia: nemá
Inteligencia: 2
Krvilačnosť: nemá
Ovládanie schopností: nemá
Obratnosť: 2
Zaobchádzanie so zbraňou: 1
Výdrž: 2
Rean
D-Class
D-Class