Cross Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravidlá hry

Goto down

Pravidlá hry Empty Pravidlá hry

Odoslať  Admin Po október 14, 2013 3:08 pm

1. Ako začať?

a) musíte sa zaregistrovať
b) pozorne si prečítajte pravidlá
c) podľa kostry charakteru si vytvorte postavu (vytvorte si nový topic v téme "Tvorba postavy" a počkajte na schválenie adminom/adminmi
d) ak máte postavu schválenú, môžete začať hrať

2. Základné pravidlá


a) vaša postava sa musí správať podľa charakteru, ktorý ste jej dali
b) vaša postava nemôže byť na dvoch miestach naraz (najprv musí odísť z daného miesta, až potom môže prísť na iné miesto)
c) vaša postava vie len veci, ktoré sa dozvie v hre
d) každý hráč môže mať len JEDNU postavu
e) ak chcete založiť nový topic, oznámte to adminovi, ktorý vám to schváli/zamietne
f) sex v hre nie je zakázaný, no používajte pri tom SPOILER s označením 18+
g) nikto sa nebude vyjadrovať vulgárne

3. Body postavy a schopnosti


Aby niekto nehovoril, že čistokrvní upíri sú moc OP, tak každý, kto patrí ku čistokrvným môže ovládať maximálne 3 schopnosti, vznešení 1. Všetci upíri majú vysokú rýchlosť, veľkú silu a svojím spôsobom sú nesmrteľní, platí to aj pre level E (kým sa nezblázni). Vaše postavy sa budú správať podľa bodov! Takže keď niekto má silu na 4 a druhý na 2, tak asi ťažko sa ten druhý vymaní zo zovretia toho prvého a pod. Nesnažte sa byť OP, neprejde vám to Wink

4.  Denná a nočná trieda


Keďže v skutočnosti nie sme upíri a v noci spíme a nehráme fórko, tak sa v budove školy vytvorili dve triedy - pre upírov a pre ľudí.. takže vyučovanie majú spolu, avšak v oddelených častiach budovy.. stretávať sa môžu na chodbách alebo vonku pred školou (pozor dávajú NPC prefekti, takže sa nepokúšajte študentov dennej triedy napadnúť alebo im vytrepať, že ste upíri!!) → bude za to varovanie ! ! !

Upíri by sa nemali potulovať na pôde Slnečného zámku a ľudia zase na pôde Mesačného zámku (ak nechcú umrieť Razz)! Avšak upír nesmie vstúpiť dovnútra slnečného zámku a človek zas do mesačného!

5. Súboje


1 vs 1 → pri súboji píšete do postu 1 obranu na útok, ktorý na vás ide a k tomu môžete napísať ešte 1 útok, ktorý potom vyšlete vy na protivníka, NIE VIAC! Ak bojujete proti niekoľkým nepriateľom, môžete použiť toľko útokov, ako je počet protivníkov. Prosím vás, ale reálne.. Nie, že človek, ktorý má výdrž 2 dokáže držať krok s čistokrvným, ktorý má výdrž 5 Very Happy

6. Smrť postavy


Postava môže spáchať samovraždu alebo byť zabitá pri boji. Ku samovražde povolenie nepotrebujete, ale musíte o tom informovať admina.
Ak chcete niekoho zabiť, musia vám to adminy povoliť.

Ak vaša postava umrie, môžete začať hrať za novú postavu, ale vždy môžete mať aktívnu len JEDNU!

7. Uhryznutie upírom a premena na upíra


Premeniť na upíra vás môže len čistokrvný upír, avšak musí vám poskytnúť svoju krv, aby ste nespadli na level E ! Premena na upíra trvá nejakú tú dobu (chudák Zero čakal 4 roky Very Happy), takže nebudete upírom hneď po uhryznutí.

Ak vás uhryzne iný upír, nemalo by sa vám stať nič (teda ak vás nezabije alebo vám nevycicá všetku krv)

Ak sa upír alebo človek (ktorý nebol pohryznutý) napije krvi čistokrvného, zlepšia sa mu jeho vlastné schopnosti na určitý čas (väčšinou na 1deň)

Upíri na pôde akadémie nebudú napádať študentov dennej triedy a budú piť len krvné tabletky!

NEREŠPEKTOVANIE AKÉHOKOĽVEK PRAVIDLA SA TRESTÁ BUĎ VAROVANÍM (3 varovania = BAN) ALEBO ROVNO BANOM (samozrejme podľa závažnosti porušenia)
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 28
Join date : 13.10.2013

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.