Cross Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Riaditeľova pracovňa

2 posters

Goto down

Riaditeľova pracovňa Empty Riaditeľova pracovňa

Odoslať  Admin Po október 14, 2013 12:14 pm

Riaditeľova pracovňa Pracov10

V tejto miestnosti zastihnete riaditeľa väčšinou počas denného vyučovania, ale zdržuje sa tu občas aj dlho do noci.
Admin
Admin
Admin

Počet príspevkov : 28
Join date : 13.10.2013

Návrat hore Goto down

Riaditeľova pracovňa Empty Re: Riaditeľova pracovňa

Odoslať  Tenshi Št október 17, 2013 2:37 pm

*přijdu sem a zaklepu.*

/ředitel: Dále ! *ozve se u dveří*

*vejdu dovnitř, ukloním se a přijdu blíž ke stolu.* Dobrý den pane řediteli. Mám tu pro vás vzkaz z ALU. *podá dopis a posadí se opodál.*

/ředitel: *pečlivě to pročítá. Už skončil.* No dobrá. Jdeš jako na zavolanou. Zrovna nedávno se mi ztratil jeden prefekt. Tato pozice by ti v této chvíli mohla být užitečná. Bereš to Sairentoshi ?

*překvapí mě jak mě oslovil.* Ehm... dobrá beru to. *usměji se.* Kdy mám nastoupit a vlastně co budu jako prefekt dělat ?

/ředitel: Budeš dohlížet na to, aby se nesetkávala noční třída s denní a taky budeš muset krotit několik studentů a studentek, kteří by si našli velké zalíbení v studentech noční třídy. *usměje se.*

*můj pohled je teď mnohem víc plný překvapení.* To jako budu nějaká chůva nebo co ?

/ředitel: V jistém smyslu ano. *usměje se.* Tak prosím můžeš jít, prefekte. *při slově prefekt se škodolibě usměje.* Jo a tady máš klíče od svého pokoje. *podá mu klíče.*

No děkuji a nashledanou. *řeknu neutrálně a odcházím.*
Tenshi
Tenshi
Hunters
Hunters

Počet príspevkov : 85
Join date : 14.10.2013

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.